Dobrodošli, Gost
  • Stran:
  • 1

TEMA: LogBook - Drava

LogBook - Drava 3 Let, 2 mesecev nazaj #2130

  • feler
  • ODSOTEN
  • Senior
  • Sporočila: 51
Ker vas ima večina neuporabne, nepraktične in zelo zanikrne logbooke, sem se odločil, da vas razveselim z novim, svežim, praktičnim vložkom, v katerega boste radi vpisovali svoje potope.
Narejen je v stilu Drave in namenjen za standardni ovitek, ki ga ima dosti potapljačev. Da se ga pa tudi naročiti v tujini. V živo se ga da videti pri Lonyju.

V priponki vidite paket listov, ki ga dobite v treh različicah:

1. STANDARDNI PATEK TAUHER - vsebuje naslovnico in list s podatki (oba na debelejšem kartonu), ter 25 obojestransko potiskanih vložnih listov za 50 potopov
2. PAKET ZA HIPOKRONISTE (paket MRKI) - vsebije naslovnico, list s podatki in 2 obojestranska vložna lista (dovolj za 5 let)
3. paket BOLNIŠKAR - vsebuje samo naslovnico na trdem kartonu

Vsi trije paketi se dobijo pri feleru po akcijski ceni 1.-8€, 2.-3€, 3.-2€
Priponke:
problem pri lepih jutrih je, da so vedno tako zgodaj!
Uporabniki, ki jim je všeč: Logar

Odg: LogBook - Drava 3 Let, 1 mesec nazaj #2136

  • andrej
  • ODSOTEN
  • Administrator
  • Go hard or Go home!
  • Sporočila: 129
feler napisal:

V priponki vidite paket listov, ki ga dobite v treh različicah:

1. STANDARDNI PATEK TAUHER - vsebuje naslovnico in list s podatki (oba na debelejšem kartonu), ter 25 obojestransko potiskanih vložnih listov za 50 potopov
2. PAKET ZA HIPOKRONISTE (paket MRKI) - vsebije naslovnico, list s podatki in 2 obojestranska vložna lista (dovolj za 5 let)
3. paket BOLNIŠKAR - vsebuje samo naslovnico na trdem kartonu


Jaz bi bil zainteresiran za paket "Experienced statistic", enak kot Paket Tauher, z razliko, da bi imel po dva potopa (ali celo tri) na eni strani dvostranskega lista.
(PS Jaz ne rabim več pisat kak je bilo hobotnici ime, ki sem jo srečal na deko stopu)

Bi pa rabil nujno, ker grem (za razliko od večine) kamalu tauhat in rabim placa za vsaj 25 tauhov! Za te listek lahko dodaš seznam s kljukicami (Videno!) Manta, Želva, Želva gromozanka, Uejlšark, Gator ...
  • Stran:
  • 1
Čas nalaganja: 0.13 sekund

© 2011 Društvo za vodne aktivnosti DRAVA. Vse pravice pridržane.