Dobrodošli, Gost

Prve majice - prve reklamacije
(1 gledajo) (1) gost
  • Stran:
  • 1

TEMA: Prve majice - prve reklamacije

Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #378

  • bravcm
  • ODSOTEN
  • Administrator
  • Sporočila: 251
Po tem, ko sta Peter Š. in Peter B. prva povedala, da jima je tisk na novih majicah spokal, zgubal, skratka, da je nekaj narobe, se je to po PRVEM pranju (!?!) zgodilo danes tudi meni.

Evo kako je majica izgledala ...

Logotip spredaj, močno poškodovan ...
Razno_04.JPG


Še od povsem blizu ...
Razno_05.JPG


Ehhh ... tudi zadaj je razpokal ...
Razno_03.JPG


Skratka žalost in razočaranje! Majice (kompletno količino) bomo morali Rogaču reklamirati in zahtevati nove, izdelane neprimerno kvalitetneje. Nimam komentarja.
Zadnje urejanje: 9 Let, 6 mesecev nazaj od bravcm.

Odg: Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #380

  • bravcm
  • ODSOTEN
  • Administrator
  • Sporočila: 251
OBVESTILO!

Vsi, ki ste že prejeli majice jih prosim čim prej vrnite in sicer najbolje v četrtek v konobi ali pa v torek na odbojki. Ni pomembno ali so oprane ali ne. Namreč celotno količino bomo reklamirali in izdelale se bodo nove, kvalitetnejše od teh.

Za to nevšečnost se tisti, ki smo prevzeli naročanje in izdelavo majic opravičujemo!

Odg: Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #381

  • schpes
  • ODSOTEN
  • Ekspert
  • Sporočila: 139
zDravo!

Vse ki ste prejeli nove DRAVA majice, prosimo da jih do četrtka 15.9.2011 vrnete (ne-oprane/oprane) ali na odbojki ali Matjažu ali v društveno sobo.

Primer najdete zgoraj.

Zaradi nekvalitetnega tiska, bo izdelovalec le-te vzel nazaj in izdelal nove.
ZDravo!

Odg: Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #382

  • ginekolog
  • ODSOTEN
  • Ekspert
  • Divers do it deeper
  • Sporočila: 123
OK, sporočam samo, da sem jo v četrtek pozabil v konobi na mizi, M size. V bistvu sem predvideval, da bo kaka frka in jo namerno pustil tam
Respiro ergo sum.

Odg: Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #386

  • dtoma
  • ODSOTEN
  • Začetnik
  • Sporočila: 5
ne da bi bil pameten, samo sem že dal pri korobaču tiskat majice pa je bilo vse ok, celo več, vozniki in strojniki niso mogli verjet kako lahko tisk zdrži tako dolgo, pri tako pogostem pranju in takšni umazaniji, ko so jih nosili.

tisti, ki je v kontaktu z korobačem, naj se pozanima o načinu tiska.
lp, TD

Odg: Prve majice - prve reklamacije 9 Let, 6 mesecev nazaj #411

  • bravcm
  • ODSOTEN
  • Administrator
  • Sporočila: 251
Info: 25 majic je dano v reklamacijo Bojanu Prelogu, da jih Rogač d.o.o. porihta. Vsi, ki ste jih vrnili dobite nove majice. Do napak je prišlo zaradi okvare stroja za prenos preslikačev na majice. Obljubljajo, da se to ne bo več ponovilo.

Vsi, ki še opazite kakšne poškodbe/deformacije na majicah jih prinesite ob torkih na odbojko ali ob četrtkih v konobo in zamenjane bodo.
Zadnje urejanje: 9 Let, 6 mesecev nazaj od bravcm.
  • Stran:
  • 1
Čas nalaganja: 0.16 sekund

© 2011 Društvo za vodne aktivnosti DRAVA. Vse pravice pridržane.